.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗЛАТИБОРАЦ СВИНСКА ПЕЧЕНИЦА ДИМЕНА КЛАСИК КГ

SKU: 14300781
Достапност: На залиха
569 ден

ЗЛАТИБОРАЦ ПРЕТСТАВУВА НОВ ПРОИЗВОД, СПАКУВАН ВО ЗАШТИТНА АТМОСФЕРА. ПАКЕТОТ СОДРЖИ ПРЕСЕЧЕНИ ПАРЧИЊА ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ПЕХЕНИЦА. САМО ШТО СЕ ОТВОРА. СИТНО ПУШЕЛЕ СВИНСКО ПРОИЗВОД, УНИФОРМА И СТАБИЛНА БОЈА, ПРИЈАТЕН И КАРАКТЕРИСТИЧЕН ВКУС И МИРИС.
СВИНСКО МЕСО БЕЗ КОСКА ОД СЛАБИНА И ГРБ 51.3%,ВОДА,КРОМПИРОВ СКРОБ,ГОТВАРСКА СОЛ,ДЕКСТРОЗА,ШЕКЕРИ,ПРОТЕИНСКИ ПРОИЗВОДИ ОД СОЈА,РЕГУЛАТОРИ НА КИСЕЛИНА,СТАБИЛИЗАТОРИ,ПОДОБРУВАЧ НА ВКУС
2 МЕСЕЦИ
ПРОИЗВОДОТ МОРА ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД + 2 ° C ДО + 4 ° C, НА ЧИСТО И СУВО МЕСТО, ВО ОРИГИНАЛНОТО ПАКУВАЊЕ, ЗАШТИТЕНО ОД СВЕТЛИНА И ВЛАГА.
ЗЛАТИБОРАЦ ДОО
КОЛИД ФУДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*