.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
60 Поени

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЕШАН КАШКАВАЛ 3/1КГ

SKU: 10100364
Достапност: На залиха
439 ден 389 ден

ПОЛНОМАСНО ПОЛУТВРДО СИРЕЊЕ
ПАСТЕРИЗИРАНО КРАВЈОМЛЕКО(МИН 80%) И ПАСТЕРИЗИРАНО ОВЧОМЛЕКО(MAX20%),СИРИЛО, КУЛТУРА ,КАЛЦИУМ ХЛОРИД, СОЛ 2%,
12 МЕСЕЦИ
+2°CДО+8 °C
МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ РАДОВО
МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ РАДОВО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАКИ СТРАЈК АМБЕР

ЛАКИ СТРАЈК АМБЕР

110 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден