.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗБРЕГОВ ПУТЕР 250Г

SKU: 12010026
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =82ДЕН

205 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПУТЕР „З БРЕГОВ“ 250ГР
ПАСТЕРИЗИРАНА ПАВЛАКА (МЛЕКО)НАЈМАЛКУ 82%МЛЕЧНИ МАСТИ И НАЈМНОГУ 16%ВОДА
ДА СЕ УПОТЕБИ ДО ДАТУМОТ ОЗНАЧЕН НА САМАТА АМБАЛАЖА
ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЧУВАЊЕ НА ЛАДНО МЕСТО ДО +5
НОВИ ДОМИЛ Д.О.О. Р.ХРВАТСКА
ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*