.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАНУ ТОРТИЛА ЧИПС ОРГИНАЛ 454 ГР

SKU: 05080008
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =40.75ДЕН

265 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТОРТИЉА ЧИПС-ПРЖЕН ПЧЕНКАРЕН ЧИПС
ПЧЕНКА,СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО И СОЛ.ПРОИЗВОДОТ МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО.
270 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И СУВО МЕСТО.
LIVEN GROUP
НИМЕКС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*