.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БЕЛ XL 500Г

SKU: 05050430
Достапност: На залиха
55 ден 52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СПЕЦИЈАЛЕН ВИД НА ЛЕБ (ТОСТ) СО ПРОДОЛЖЕНА СВЕЖИНА, НА ПАРЧИЊА
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ВОДА, КВАСЕЦ, ШЕЌЕР, РАСТИТЕЛНА МАСТ (ПАЛМИНА МАСТ), СОЛ, ЕМУЛГАТОР: МОНО- И ДИГЛИЦЕРИДИ НА МАСНИ КИСЕЛИНИ, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ: НАТРИУМ ДИАЦЕТАТ, АНТИОКСИДАНТ: АСКОРБИНСКА КИСЕЛИНА
21
НА СУВО И СТУДЕНО МЕСТО
ЖИТО ЛУКС АД СКОПЈЕ
ЖИТО ЛУКС АД СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*