.
Menu Close

ЕТИ ТУТКУ БИСКВИТИ ЌЕСА 126Г

SKU: 07042118
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =33.33ДЕН

%26
57 ден
42 ден
10.06.2024 - 16.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

БИСКВИТ СО КАКАО КРЕМА
ПЧЕНИЧНО БРАШНО (СОДРЖИ ГЛУТЕН), РАСТИТЕЛНА МАСТ (ПАЛМА, СОНЧОГЛЕД, ПАМУК,КАНОЛА), ШЕЌЕР, СКРОБ, КАКАО, СОЛ, ПРАШОК ЗА ПЕЦИВО, АРОМАТСКИ МАТЕРИИ, ЕМУЛГАТОР; КРЕМА: ШЕЌЕР, РАСТИТЕЛНА МАСТ, СМЕСА ОД СУСАМ, КАКАО, ПИРЕ ОД ЛЕШНИК, ЛАКТОЗА, БРАШНО ОД РОГАЧ, ЕМУЛГАТОР, АРОМАТСКИ МАТЕРИИ, СОЛ
12 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES
ИМПЕРИЈАЛ ТАБАКО АД ВАЛАНДОВО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*