.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕТИ БРАУНИ КАКАО 180 ГР

SKU: 07110988
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =49.44ДЕН

108 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КОЛАЧ СО ЧОКОЛАДЕН СОС
ШЕЌЕР, РАСТИТЕЛНО МАСЛО, ПЧЕНИЧНО БРАШНО (СОДРЖИ ГЛУТЕН), ЈАЈЦА, ИНВЕРТЕН ШЕЌЕРЕН СИРУП, СРЕДСТВА ЗА ВЛАГА, КАКАО МАСА, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, , СОЛ, ЕМУЛГАТОРИ, АГЕНСИ ЗА НАРАСНУВАЊЕ, МОДИФИЦИРАН КОМПИРОВ СКРОБ, КОНЗЕРВАНС, АРОМАТИЧНИ МАТЕРИИ, ЗГУСНУВАЧ, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ, АНТИОКСИДАНС. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД ЛЕШНИЦИ, СОЈА, СУСАМ И КИКИРИТКИ.
9 МЕСЕЦИ
ДА НЕ СЕ ОСТАВА НА ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА. ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО, ПОДАЛЕКУ ОД ИЗВОР НА ТОПЛИНА.
ЕТИ
ИМПЕРИЈАЛ ТАБАКО АД ВАЛАНДОВО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*