.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
10 Поени

ЕССЕ МИА СОК ОД ПОРТОКАЛ 1Л.

SKU: 08051513
Достапност: На залиха
48 ден 44 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
безалкохолен пијалок
Вода,овошен сок мин.20%(со вкус на портокал и витамини),шеќер,сок од портокал од концентарат,регулатор на киселост,стабилизатори,растително масли,екстракт од портокал,витамини(Ц,Е,Б6)боја(Е 160а)
означен на амбалажата
на суво и темно место
Румко 91 Дооел Ресен
ЕССЕ ДООЕЛ Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*