.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕНДЛЕСС КУЈНСКА ХАРТИЈА РОЛНА 800ГР

SKU: 31020051
Достапност: На залиха
158 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кујнска ролна

100% Целулоза

Рок н аупотреба: Неограничен

Да се чува на суво место

EUROCHARTIKI S.A Грција

Вендора Компани

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*