.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕМСАЛ ШАМПОН ЗА ПЕРЕЊЕ НА ТЕПИСИ 750МЛ

SKU: 31100054
Достапност: На залиха
156 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Шампон за теписи
анјонски сурфактанти, сапун, парфеми, хексил цинемал, лимонен
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*