.
Menu Close

ЕМСАЛ ПАРКЕТ 750МЛ

SKU: 31100049
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =36.27ДЕН

272 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Серетство за чистење на паркет
2-tiarizizodiazol-3 (2H), 5 % , anjonskih surfaktanata, miris, linaloci, trinatrijum d karbokimatil alanin, i monana, heksi cinamal, citronallo, garaniol, benzisothazolinone, mathylisothiazolinone, natrijum hidroksid, mravlja kiselina.
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*