.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕМСАЛ ЛАМИНАТ 750ML

SKU: 31100050
Достапност: На залиха
230 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сретство за чистече на ламинат
<5% Неанјонски сурфактанти, Парфеми, Phenoxyethanol, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalol
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*