.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛ САБОР СОС САЛЦА ДИП 315 ГР

SKU: 16400040
Достапност: На залиха
98 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЕЛ САБОР СОС САЛЦА ДИП 315 ГР

Домати 58%,кромид9.9%,вода,шеќер,оцет,модиф.пченкарен скроб,халапењо пипирчиња,2.4% зелени чили пиперчиња,црвени благи пиперчиња 2%,сол,ароми,лук,Е300,зачини,концетриран лимонов сок,екстракт од пиперка.

24 месеци од датумот на производство

Да се чува на ладно и суво место.

EL SABOR MEXICAN FOODS S.A.-Грција

ВЕНДОРА КОМПАНИ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

МАЈА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

25 ден
Слика од НАТУРА ГУСТО РАЈС КЕЈК 100 GR

НАТУРА ГУСТО РАЈС КЕЈК 100 GR

29 ден