.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛ САБОР НАЧО ЧИПС СОЛЕН 100 ГР

SKU: 05080551
Достапност: На залиха
42 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЕЛ САБОР НАЧО ЧИПС СОЛЕН 100 ГР

Пченкарно брашно 73%(од Франција и Италија),растително масло(палмино),вода.Содржи целер.Може да содржи траги од глутен и млеко.(лактоза),целер,соја и производи од нив.

8 месеци од датумот на производство

Да се чува на ладно и суво место.

EL SABOR MEXICAN FOODS S.A.-Грција

ВЕНДОРА КОМПАНИ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПАЛ МАЛ СЛИМ ВИОЛЕТ

ПАЛ МАЛ СЛИМ ВИОЛЕТ

100 ден
Слика од ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

9 ден
Слика од ДАУТИ БРАШНО ПЧЕНКАРНО 750Г

ДАУТИ БРАШНО ПЧЕНКАРНО 750Г

25 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ МИКС 350Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ МИКС 350Г

39 ден