.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛ САБОР НАЧО ЧИПС СИРЕЊЕ 100 ГР

SKU: 05080553
Достапност: На залиха
42 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЕЛ САБОР НАЧО ЧИПС СИРЕЊЕ 100 ГР

Пченкарно брашно 68%(од Франција и Италија),растително масло(палмино),зачини(кашкавал арома-содржи млеко)сол,шеќер,зајакнувач на ароми,регулатор на киселост,боја екстракт од пиперка,вода.Содржи целер.Може да содржи трагови од глуте,соја и производи од нив).

8 месеци од датумот на производство

Да се чува на ладно и суво место.

EL SABOR MEXICAN FOODS S.A.-Грција

ВЕНДОРА КОМПАНИ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

25 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

59 ден
Слика од РЕЛАКС СОК ПРАСКА 250 МЛ ЛИМЕНКА

РЕЛАКС СОК ПРАСКА 250 МЛ ЛИМЕНКА

34 ден
Слика од МЕШАНА САЛАТА ЗЕЛКА И МОРКОВ 280 ГР ФУДБАР

МЕШАНА САЛАТА ЗЕЛКА И МОРКОВ 280 ГР ФУДБАР

45 ден