.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛ МИРАКЛ КАВА БРУТ РОЗЕ ПЕНЛ.ВИНО 0.75Л

SKU: 02120341
Достапност: На залиха
485 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
пенливо вино
Суво пенливо Розе вино,произведено по традиционална метода со атрактивна"цреша"боја,ароми на јагода,мазно и нежно пале,со силен и карактерен финиш
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Vicente Gandia Pla,S.A-Spain
Сангреал ДОО Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.33Л

СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.33Л

33 ден
Слика од ЈАНА МЕДО 1Л

ЈАНА МЕДО 1Л

35 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден
Слика од КИБЕЛА КОКОСОВО БРАШНО 100Г

КИБЕЛА КОКОСОВО БРАШНО 100Г

24 ден