.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛ МИРАКЛ КАВА БРУТ РОЗЕ ПЕНЛ.ВИНО 0.75Л

SKU: 02120341
Достапност: На залиха
485 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
пенливо вино
Суво пенливо Розе вино,произведено по традиционална метода со атрактивна"цреша"боја,ароми на јагода,мазно и нежно пале,со силен и карактерен финиш
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Vicente Gandia Pla,S.A-Spain
Сангреал ДОО Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*