.
Menu Close

ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО МОРСКА СОЛ 80Г

SKU: 05060457
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =61.25ДЕН

49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЕЛЕФАНТ КРЕКРИ СО МИКС СО МОРСКА СОЛ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО,СОЛ МОРСКА,СОЛ МИКС...
9 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
СЦ АЛКА РОМАНИЈА
БИМА ЛОГИСТИКА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*