.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО МЕД КРОМИД И СЕНФ 70Г

SKU: 05060552
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =55.71ДЕН

45 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЕЛЕФАНТ КРЕКЕРИ СО МЕД,СЕНФ И КРОМИД
ПЧЕНИЧНО БРАШНО.СЕНФ,МЕД.....
12 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
СЦ АЛКА РОМАНИЈА
БИМА ЛОГИСТИКА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*