.
Menu Close

ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО ДОМАТ И ТРЕВКИ 70Г

SKU: 05060544
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =70ДЕН

49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЕЛЕФАНТ КРЕКЕРИ СО ВКУС НА ПИЦА
ПЧЕНИЧНО БРАШНО,ЈАЧМЕНОВ СЛАД,МАСЛО ОД РЕПКА....
12 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
СЦ АЛКА РОМАНИЈА
БИМА ЛОГИСТИКА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*