.
Menu Close

ЕВРОПА ШЕРИ 147Г

SKU: 07030160
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =112.24ДЕН

165 ден
Овој производ има минимално количество од 1

БОНБОНИЕРА
ШЕЌЕР, КАКАО МАСА, ВИШНА (10%), КАКАО ПУТЕР, ГЛИКОЗЕН СИРУП, АЛКОХОЛ (2%), ЕМУЛГАТОР: СОЈА ЛЕЦИТИН, АРОМА: ВАНИЛИН. ЧОКОЛАДАТА СОДРЖИ КАКАО ДЕЛОВИ: 53% МИН. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ, ЛЕШНИК И БАДЕМ. ВИШНАТА МОЖЕ ДА СОДРЖИ ДЕЛОВИ ОД КОСКАТА
12 MESECI
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
EVROPA
MAKO MARKET

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*