.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРИ ДЕЈ СУПЕР АКТИВ ХИПЕР 18/1 ЕКОНОМИ

SKU: 31060434
Достапност: На залиха
177 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тенки циклусни влошки со заштитни крилца. Центар Плус технологија за сигурна заштита од протекување од јадрото на влошката, каде што е најпотребно. Супер абсорбирачки горен слој. Со убав мирис за долготрајна свежина.
100% памучен завршен слој
48 месеци
Да се чува подалеку од сончева светлина
МЕГА Грција
Мако Маркет ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*