.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
35 Поени

ЕВРИ ДЕЈ НОРМАЛ СЕНЗИТИВ 18/1

SKU: 31060561
Достапност: На залиха
177 ден 155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тенки циклусни влошки со заштитни крилца. Центар Плус технологија за сигурна заштита од протекување од јадрото на влошката, каде што е најпотребно. Супер абсорбирачки горен слој. Со убав мирис за долготрајна свежина.
100% памучен завршен слој
48 месеци
Да се чува подалеку од сончева светлина
МЕГА Грција
Мако Маркет ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*