.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРИ ДЕЈ НОРМАЛ АКТИВ 18/1 ЕКОНОМИ

SKU: 31060432
Достапност: На залиха
177 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тенки циклусни влошки со заштитни крилца. Центар Плус технологија за сигурна заштита од протекување од јадрото на влошката, каде што е најпотребно. Супер абсорбирачки горен слој. Со убав мирис за долготрајна свежина.
100% памучен завршен слој
48 месеци
Да се чува подалеку од сончева светлина
МЕГА Грција
Мако Маркет ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

42 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ПОЛУБЕЛ НА ПАРЧИЊА 470Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ПОЛУБЕЛ НА ПАРЧИЊА 470Г

28 ден