.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВА ТУНА САЛАТА СО ЦРВЕНА КИНОА 160Г

SKU: 09050487
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна салата
Зеленчук 33% (кромид,пиперки,боранија,пченка, туна 26%,црвена киноа 14%, зелена леќа 8%, вода, масло од репка, суви домати (3%), сол, чили.
36 месеци
Да се чува на суво место и на собна температура.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*