.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВА ТУНА САЛАТА МЕКСИКАНА 160Г

SKU: 09050489
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна салата
Зеленчук макс. 52% во променливи пропорции (црвен грав, пченка, моркови, пиперки), туна (Thunnus albacares) мин. 28%, маслото од соја макс. 19%, сол сол, арома.
36 месеци
Да се чува на суво место и на собна температура.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*