.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВА ТУНА САЛАТА МЕДИТЕРАНА 160Г

SKU: 09050491
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна салата
Зеленчук 56%, (леќа, моркови, наут, црвен грав, сецкани зелени маслинки), туна (Katsuwonus pelamis) 26%, маслиново масло 17%, трпезариска сол, зачини.
36 месеци
Да се чува на суво место и на собна температура.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*