.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВА ТУНА САЛАТА ДАЛМАТИНА 160Г

SKU: 09050490
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна салата
Зеленчук 54%, (бел грав, морков, црвен грав, сецкани зелени маслинки), туна (Katsuwonus pelamis) 26%, масло од соја 19%, трпезариска сол, арома.
36 месеци
Да се чува на суво место и на собна температура.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*