.
Menu Close

ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ ЛОТУС 1600МЛ

SKU: 30310185
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =18.69ДЕН

299 ден 229 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ ЗА АЛИШТА ЛОТУС 1900МЛ
5-15% КАТЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ,КОНЗЕРВАНСИ( BENZISOTHIAZZOLINONE,METHYLISOTHIAZLINONE), МИРИС,BENZYL SALICYLATE,TETRMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,BUTYPHENYL METHYLPROPIONAL
18 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕПЕРАТУРА ОД +2C ДО +25C
БЕОХЕМИЈА ДОО, БЕЛГРАД, Р.СРБИЈА
КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ, КОЛЕШИНО БР.6, СТРУМИЦА, РМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*