.
Menu Close

ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ БЕЈБИ КЕР 1600 МЛ

SKU: 30310256
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =18.69ДЕН

299 ден 229 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ОМЕКНУВАЧ ЗА АЛИШТА
5-15% КАТЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ. СОДРЖИ КОНЗЕРВАНСИ (BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE), МИРИС, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL. СОДРЖИ BENZYL SALICYLATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL
18 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
БЕОХЕМИЈА - СРБИЈА
КОЛИД С ТИМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*