.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУЕЛ ДЕТЕРГЕНТ ПЛАНИНСКА СВЕЖИНА 3КГ

SKU: 30110283
Достапност: На залиха
245 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

детергент за перење алишта
5% анјонски сурфактанти, 5% не-јонски сурфактанти, зеолит,поликарбоксилати, сапун 5-15%, фосфонати, избелувачи на база на кислород, ензими, парфеми,Хексил Цинамал, Бутилфенил,Метилпропионал, Алфа-изометси лонон, оптичко белило
 18 месеци од датумот на производство
 На собна температура
 Беохемија Доо - Србија
 Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

33 ден
Слика од СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

94 ден
Слика од ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

33 ден