.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР.ОЕТКЕР КАЗАНДИБИ 150 ГР

SKU: 07100089
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =30ДЕН

55 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ДР. ОЕТКЕР КАЗАНДИБИ – СЛАДОК ДЕСЕРТ. ТРАДИЦИОНАЛЕН ВКУС
ШЕЌЕР, ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, ОРИЗОВО БРАШНО, ТАПИОКА СКРОБ, СОЛ, АРОМА, БОЈА (БЕТА КАРОТЕН). ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И СУВО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД МИРИЗБИ.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО, ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО
ДР. ОЕТКЕР ГИДА САН. ВЕ ТИЏ. А.Ш. – ИЗМИР.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*