.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОРИНА ТЕМНА ЧОКОЛАДА БЕЗ ШЕЌЕР 80 ГР

SKU: 07042038
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =108.75ДЕН

87 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕМНО ЧОКОЛАДО СО СТЕВИЈА
ЗАСЛАДУВАЧ МАЛТИТОЛ, КАКАОВА МАСА, КАКАОВ ПУТЕР, ИНУЛИН*, ЕМУЛГАТОР СОЈА ЛЕЦИТИН,ПРИРОДНИ АРОМА, ЗАСЛАДУВАЧ СТЕВИОЛ ГЛИКОЗИДИ.МОЖE ДA СОДРЖИ ЛЕШНИЦИ, БАДЕМИ, ГЛУТЕН, МЛЕКO, КИКИРИКИ. ЧОКОЛАДО СОДРЖИ: МИН. 50% КАКАОВИ ДЕЛОВИ. ПРЕКУМЕРНАТА УПОТРЕБА МОЖЕ ДА ИМА ЛАКСАТИВНИ ПОСЛЕДИЦИ. *ПРОИЗВОДОТ СОДРЖИ BENEO®- ПРИРОДНИ ВЛАКНА ОД ЦИКОРИЈА КОРЕН. ВИСОКА СОДРЖИНА НА ВЛАКНА. ПРОИЗВОДОТ СО НАМАЛЕНА ЕНЕРГЕРСКА ВРЕДНОСТ (ВРЗ ОСНОВА НА ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ).
360 ДЕНА
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
КРАШ Д.Д. , ЗАГРЕБ, ХРВАТСКА
КРАШ КОМЕРЦ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*