.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОН КАФЕ МОМЕНТ 200 ГР

SKU: 03210197
Достапност: На залиха
83 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МЕШАВИНА ОД КАФЕ СО ПОЛН ВКУС И ИНТЕНЗИВНА АРОМА. ВО ТЕК НА ПРЖЕЊЕТО, КАКО ПРВА ФАЗА НА ПРОИЗВОДСТВО, ПОСЕБНО ВНИМАНИЕ СЕ ПОСВЕТУВА НА ФОРМИРАЊЕ НА ИНТЕНЗИВНА АРОМА КОЈА ПРОИЗЛЕГУВА ОД АРАБИКАТА, КАКО И СОЗДАВАЊЕ НА ИДЕАЛЕН БАЛАНС НА СИТЕ КАФИЊА.
ЕКСТРА ФИНО МЕЛЕНО ТРАДИЦИОНАЛНО ЦРНО КАФЕ.
18 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО. ПО ОТВОРАЊЕТО НА КЕСИЧКАТА ПРЕПОРАЧЛИВО Е СОДРЖИНАТА ДА СЕ ЧУВА ВО ЗАТВОРЕН САД.
ШТРАУС АДРИАТИК Д.О.О.
ГЕМАК ТРАДЕ СКОПЈЕ, УЛ. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БР.11, ЛАМЕЛА А, 3 КАТ, ТЕЛ.023137500

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*