.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОМИ ТУНА ФИЛЕ ВО ВОДА 170ГР

SKU: 09050115
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна филе во саламура
Туна,вода и сол
Означен на амбалажата
Да се чува на температура од 0 до 35C
Голден Прајз Канинг - Тајланд
Рудине ММ Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*