.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОМЕСТОС ЗЕРО ЛИМОН 750МЛ

SKU: 30630520
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДоместосHydrohlorna kiselina,Sulfamicna Kiselina,PEG-2 Oleamin,Dezinfektant hidrohlorna kiselina 8g na 100g pomalku od 5% nejonski sulfaktanti,katjonski sulfaktanti,parfem11 meseciДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаUnileverKola Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

50 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 1.5Л

АБАНТ ВОДА 1.5Л

20 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

42 ден