.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОМЕСТОС ЗЕРО АКВА 750МЛ

SKU: 30630521
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДоместосHydrohlorna kiselina,Sulfamicna Kiselina,PEG-2 Oleamin,Dezinfektant hidrohlorna kiselina 8g na 100g pomalku od 5% nejonski sulfaktanti,katjonski sulfaktanti,parfem12 meseciДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаUnileverKola Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 0.5Л

ЈАНА 0.5Л

21 ден
Слика од НЕКТАР ТОМАТЕЛО ОРИГАНО И БОСИЛЕК 500МЛ

НЕКТАР ТОМАТЕЛО ОРИГАНО И БОСИЛЕК 500МЛ

37 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 3.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 3.5% ММ 1Л

82 ден