.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОЛЧЕЛА ВАНИЛИН ШЕЌЕР 8 ГР 5+1 ГРАТИС

SKU: 06070134
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =31ДЕН

31 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ВАНИЛИН ШЕЌЕР
Состав:ШЕЌЕР, АРОМА (ВАНИЛИН).
Рок на употреба:12 МЕСЕЦИ
Начин на чување:ЧУВАЈТЕ НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО.
Производител:ПОДРАВКА Д.Д., А. СТАРЧЕВИЌ 32, 48000 КОПРИВНИЦА, ХРВАТСКА. ЗEМЈА НА ПОТЕКЛО: ХРВАТСКА
Увозник/Дистрибутер:ДИСТРИБУТЕР ЗА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: ПОДРАВКА ДООЕЛ, МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЗОНА ЌОЈЛИЈА, УЛИЦА 9, БР.4, 1043 ПЕТРОВЕЦ, Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*