.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОВЕ КРЕМ ТЕЧЕН САПУН ОРИГИНАЛ 500МЛ РЕФИЛ

SKU: 29200169
Достапност: На залиха
152 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДОВЕ КРЕМ ТЕЧЕН САПУН ОРИГИНАЛ 500МЛ РЕФИЛAqua, Sodium Lauretic sulfate,Glycerin,Cocamidopropyl Betaine,Sodium Chloride,Sodium Benzoate,Parfum,Glycol,Distearate Citric Acid,Laureth-4,PPG 6,Lactic Acid,Tetrasodium EDTA,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linaloolnad 36 meseciSuvo mestoUnileverKola

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

25 ден