.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДЕЛИКАТА КОКОШКИНА ПАШТЕТА 95ГР

SKU: 09110459
Достапност: На залиха
41 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кокошкина Паштета
Фино иситнен колбас во конзерва со додадени протеини од млеко. Вкупна содрзина на протеини 10%. Содржина на протеини во месо 8%. Содржина на маснотии 30%. Содржина на вода 53%.
3 години
Д а се чува на температура 5°C-25°C
Јухор АД Јагодина Србија
Колид С Тим Колешино 6 Струмица

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*