.
Menu Close

ДАК ТЕЧНОСТ ЗА ВЦ ШКОЛКА МАРИН 750МЛ

SKU: 30630216
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =11.33ДЕН

%48
162 ден
85 ден
10.06.2024 - 16.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

Duck tecnost za cistenje na wc skolka so miris na okean, cisti, osvezuva I unistuva 99.9% od bakteriite I virusite
5% неонски сурфактанти, дез.средство, парфем, алкохол. Активни состојки (биоциден производ): Alkyl, dimethylbenzyl ammonium chloride, didecyldimethylammonium chloride
Neogranicen
Д а се цува подалеку од сончева светлина
SC Johnson Italy
Orbico Doo

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*