.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДАК ТВРДА ВЛОШКА 4ВО1 АКВАБЛУ 40Г

SKU: 30630412
Достапност: На залиха
102 ден 69 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДАК ТВРДА ВЛОШКА 4ВО1 АКВАБЛУ 40Г
< 5% нејонски сурфактант, > 30% анјонски сурфактант, мирис , Linalool, Citral, Eugenol, Limonene
Неограничен
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
SC Johnson, Italy
Orbico Doo, Skopje

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*