.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДАК СВЕЖИ ДИСКОВИ МАРИНЕ 36МЛ. НОВО

SKU: 30630479
Достапност: На залиха
202 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МИРИЗЛИВИ ДИСКОВИ ЗА ВЦ ШКОЛКА
>30% neonski surfakant, Limonen, Citral, Kumarin, Linalol, Eugenol, parfume
неограничен
На суво место, подалеку од дофат на деца.
SC Johnson Italy
Orbico Doo Skopje

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*