.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРМАНО ЖОЛТИ ПИПЕРЧИЊА СО СИРЕЊЕ 470ГР

SKU: 09030755
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пиперчиња полнети со сирење
Жолти пиперки 38%, ладно цедени, репка масло, полномасно меко сирење 28%, сол.0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

59 ден
Слика од ХАЈНИКЕН НЕПОВР. АМБАЛ.0.33Л

ХАЈНИКЕН НЕПОВР. АМБАЛ.0.33Л

69 ден
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО+Д3 ВИТАМИН 3,2% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО+Д3 ВИТАМИН 3,2% ММ 1Л

9 Поени
53 ден 49 ден
Слика од СУТАШ КИСЕЛА ПАВЛАКА 20%ММ 180Г

СУТАШ КИСЕЛА ПАВЛАКА 20%ММ 180Г

26 ден