.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУД НЕЈЧАР ЧАЈ ЗИМСКИ 20X1.5 Г

SKU: 03140239
Достапност: На залиха
90 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чај
Цвет од бозел,цвет од липа,тијамин,сладок корен и плод од сладок анасон.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно,суво и темно место
Алкалоид
Алкалоид

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*