.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГРИОТЕ КЕСА 153ГР

SKU: 07090174
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пралини со сочна медитеранска вишна и алкохолно полнење
Шеќер, какао маса, плод од вишна 10%, глукозeн сируп, какао путер, сок од вишна, алкохол, емулгатор соја лецитин, аромa. Алкохол 4%. Чоколада содржи мин. 48% какао делови. Можe дa содржи лешници, бадеми, кикирики, млекo, глутен.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Краш - Хрватска
Колид С Теам

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

100 ден
Слика од КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

35 ден
Слика од М ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 72/1

М ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 72/1

50 ден
Слика од КРАСТАВИЦИ КГ. (Р)

КРАСТАВИЦИ КГ. (Р)

57 ден