.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГРАНД КАФЕ АРОМА 200Г

SKU: 03210060
Достапност: На залиха
94 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МЕШАНИЦА НА ПЕЧЕНО МЕЛЕНО КАФЕ
AРАБИКА 60-80% И РОБУСТА 20-40%
12 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПРОИЗВЕДУВА: АТЛАНТИК ГРАНД Д.О.О.Е.Л СКОПЈЕ
УВОЗНИК И ДИСТРИБУТЕР ЗА МАКЕДОНИЈА: АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ Д.О.О., УЛ. ШАР ПЛАНИНА БР. 6, 1000 СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

25 ден
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

89 ден