.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША ЧОКОЛАДО 55 ГР

SKU: 05090311
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =63.64ДЕН

35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Овесна каша
Овесни снегулки 66%, замена за шеќер: фруктоза, пченкарен скроб, чоколадни парчиња 6% (шеќер, какао маса, какао путер, емулгатор: соја лецитин, арома), средство за желирање: пектин, какао во прав 1%, витамини (тиамин, рибофлавин, Б6, Б12, фолна киселина, пантотенска киселина, ниацин, биотин), готварска сол, арома. Производот содржи глутен и соја. Може да содржи трагови од јаткасти плодови, кикирики и сусам.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место.
Виталиа Никола и др. ДОО
Виталиа Никола и др. ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*