.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША СО ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ 75 ГР

SKU: 05090349
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =46.67ДЕН

35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Овесна каша
Овесни снегулки 72%, кафеав шеќер, пченични трици, палмино масло, гликозен сируп, мед 2%, јаткасто овошје 0,7% (орев,лешник,бадем), емулгатор: соја лецитин, арома. Производот содржи глутен, сој, лешник, бадем и орев. Може да содржи траги од сусам, соја, лешник, бадем и орев. Може да содржи траги од сусам.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место.
Виталиа Никола и др. ДОО
Виталиа Никола и др. ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*