.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

SKU: 05090310
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =63.64ДЕН

35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ОВЕСНА КАША
ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ 72%, ЗАМЕНА ЗА ШЕЌЕР: ФРУКТОЗА 17%, ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, СУШЕНА МАЛИНА 1%, СРЕДСТВО ЗА ЖЕЛИРАЊЕ: ПЕКТИН, РЕГУЛАТОР НА КИСEЛОСТ: ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, ВИТАМИНИ (ТИАМИН, РИБОФЛАВИН, Б6, Б12, ФОЛНА КИСЕЛИНА, ПАНТОТЕНСКА КИСЕЛИНА, НИАЦИН, БИОТИН), ГОТВАРСКА СОЛ, АРОМА.
12 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И СУВО МЕСТО ДОБРО ЗАТВОРЕНО ВО ОРИГИНАЛНО ПАКУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 15-20С.
ВИТАЛИА НИКОЛА И ДР. ДОО, УЛ 516 БР. 10, 1000 СКОПЈЕ, С. МАКЕДОНИЈА
НЕЛТ СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*