.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША КАРАМЕЛА 60 ГР

SKU: 05090409
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =58.33ДЕН

35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Овесна каша
Овесни снегулки, малтодекстрин, семе од чиа и засладувач: гликозиди и арома на стевиа.Производот содржи глутен. Може да содржи траги од сусам, ореви, млечни производи и кикирики.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место.
Виталиа Никола и др. ДОО
Виталиа Никола и др. ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*